| cryyysss a întrebat:

am de urmat un tratament cu aceste pastile http://www.myriam.ro/natures-way-vitex-chaste-tree-100-c apsule-p-15310 (2 capsule pe zi).
Intrebarea mea este urmatoarea, daca urmez acest tratament mai pot sa beau bere? 1 kg la 2 zile, atat este ratia mea de bere.
Lucrez o zi de la 07:00 la 23:00 si a doua zi sunt liber in ziua in care am liber beau o cutie de bere la jumatate de kilogram dimineata si o cutie seara.
Ma gandesc sa nu ma afecteze cu ceva acum ca urmez acest tratament cu aceste pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un medicament, fie el si naturist, nu este indicat sa se consume alcool.
Asa ca, daca vrei sa aiba efect acel medicament, este bine sa te abtii de la consumul de alcool.
O zi buna happy