| Peter28 a întrebat:

Am facut o prostie si m-am zgariat pe monturi. Asta s-a intamplat acum o luna si inca nu s-au vindecat. Ce sa fac ca sa mi se vindece mai repede? Parintii mei inca nu au vazut ce am facut si daca ma vad nu stiu ce am sa patesc. Dati-mi o solutie prin care pot sa imi vindec mai repede zgarieturile de pe monturile de la degete. Dau funda!
P.S: Zgarieturile sunt si cateva mai adanci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| adyna97 a răspuns:

Salut! Nu ma pricep la medicina big grin dar cred ca cel mai bine ar fi sa vb cu ai tai. nu ai sa patesti nimic laughing) cred big grin! Bafta!