| Lucia_Melinte_1992 a întrebat:

Am făcut o prostie şi mi-e frică.
Am luat 5 pastile Ibuprofen odată (care la recomandarea medicului se consumă una la 6-8 ore, nu mai mult de 3 pe zi). Se poate întâmpla ceva?
Dacă cineva are vreo cunoştință care lucrează în spital sau ceva de genu'... Vă rog, spuneți-mi şi mie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da sa ai greata sa vomiti, durere de cap

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Celmai bine ar fi sa consulti un medic, sau medicul de familie.Du-te fara frica ei vor sti ce sa faca nu-ti fie frica