| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la doctor i-am spus ce simptome am si mi-a dat omez a spus ca am gastrita acuta.
Mi-a spus sa iau omez 5 zile si daca ma simt la fel ma trimite sa fac o radiografie. Burta nu prea ma mai doare, nu prea mai simt arsuri dar dimineata am greata si ma simt rau ce ar putea fi?
Dar in piept nu prea simt arsuri mai mult o durere mica va rog raspundeti la intrebare dati-mi indicii ceva va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Tu crezi ca aici ti-ar putea da un diagnostic cineva?
Sa ai incredere in ceea ce ti-a spus medicul sau daca nu, cauta un alt medic sa te consulta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar nu mi-a facut nici un fel de analiza decat asa dupa simptome si mie mi-e frica sa nu am alceva grav da-mi si mie id tau iti dau mai multe detalii