| Vdariusbubu a întrebat:

Am fost la o partida de fotbal in seara asta. Am stat in poarta si a venit si "rasplata" am primit o minge in plina figura laughing. Pe moment mi-a amortit fata dar mi-am revenit imediat. Ceea ce ma deranjeaza putin este ca mi-am muscat limba cand m-a lovit mingea si acum cand o misc parca ceva ma inteapa sub limba... Nu stiu, e grav sau nu? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MuchMore a răspuns:

Nu e grav...mi s-a intamplat si mie exact acelasi lucru dar mi-a trecut dupa vreo 2-3 zile..nu trebuie sa te ingrijorezi, sau pentru tine, daca nu trece durerea dupa vreo 3 zile ai putea sa consulti un medic. big grin

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu e grav, stai linistit..sunt chestii minore care le poate avea oricine!
Cate mingi in plin am luat eu de cand joc fotbal...

| Valentin_Dolsheb_1998 a răspuns:

Du-te la un doctor...e cel mai bine