| Calvin199s5 a întrebat:

Am și eu o problema, de ieri a început sa ma doară în stânga jos când stau întins în pat și o respirație umpic mai greoaie, iar când stau pe o parte, adica pe partea stânga ma doare ceva mai tare și se simte mai puternic. Țin sa menționez ca am mâncat un covrig de la Luka cu stafide, deși nu cred ca asta ar fi cauza. Eu mai beau și foarte mult suc, uneori, gen Pepsi și cola.
Nu vreau sfaturi care sa ma sperie sau sfaturi inutile, va rog direct la subiect și poate o rezolvare, fără medicamente sau prostii de la farmacie. Funda pentru cel mai bun răspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca nu iti trecere durerea intr-o zi-doua, te duci urgent la medicul de familie sau la unitatea de primire a urgentelor!

| SSJGohan3 a răspuns:

Daca in 7 zile nu iti dispar simptomele te sfatuiesc sa mergi la medic, in rest fa doar cum simti