| introduaicinumele a întrebat:

Ce sa beau: cola sau pepsi?

Răspuns Câştigător
| CiuxyM a răspuns:

Nici Cola, nici Pepsi. Sunt atat de nesanatoase. Daca iei o bucatica de ficat si il pui in cola, dupa putin timp vei observa ca se albeste ficatul. Gandeste-te la ficatul tau si la celelalte organe, gandeste-te la sanatatea ta!

| introduaicinumele explică (pentru CiuxyM):

Sti, eu erau acum la masa, si ma gandeam ce sa iau de baut, acum nu mai vreau nici cola, nici pepsi si acum nici nu mai vreau sa mananc!

17 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa nu bei niciuna din ele, pentru ca sunt la fel de nesanatoase.De ce nu iti prepari in casa un suc natural, obtinut din fructe stoarse? E mult mai bun si mai sanatos!winking

| lora3u a răspuns:

Apawinking e mult mai sanatoasa

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

batting eyelashes bea un teddy laughing
Glumesc...big grin clar! Pepsi!

| AdeM1111 a răspuns:

APA.cea mai sanatoasa...sau nectar natural100%

| Annd a răspuns:

Cola! \m/ 4 ever

| Avatar001 a răspuns:

Ambele dauneaza sanatatii mai bine bea apa potabila

| introduaicinumele explică:

Stiti, parca acum vrea un suc de lamaie cu zahar, facut in casawinking

| XtmCamiii a răspuns:

Cola

| Alemoni a răspuns:

Ambele sunt la fel. Ambele nu iti fac niciun bine.
Dar, totusi parca mai bun este Coca Cola.
Bye.

| CostyMe a răspuns:

Cola e mai bun k pepsi e o imitatie de pe cola numai k e aproape numai spuma

| GameMaster23 a răspuns:

Parerea mea nu contlaughing deoarece pepsi e facut de firma colalaughing

| Sonniiaa a răspuns:

Pepsi, bineinteles;; ).

| Alexycys2000 a răspuns:

Niciuna! Amandoua sunt nesanatoase. Bea o Mirinda sau Sprite sau un 7up.

| pinkobsession a răspuns:

Amandoua sunt bunelove struck!

| Stephanie_1154 a răspuns:

Ce iti place mai mult laughing))

| sexrelativ a răspuns:

Nici una nici alta ambele sunt dezgustatoare feeling beat up