| Alex2471 a întrebat:

Buna TPU.Am intrat sa va spun cum pot slabi va rog daca puteti sa-mi spuneti va rog nu ezitati si spuneti-mi chiar vreau sa slabesc repede gen 1 saptamana.Dau Funda va rog Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Cel mai sigur mod de a slabi si de a-ti mentine greutatea ulterior (pentru ca daca nu procedezi corect, dupa ce vei slabi si vei incepe sa mananci normal/ca inainte de dieta, vei reusi sa pui kilogramele la loc) este cu ajutorul unui medic nutritionist.
http://www.i-medic.ro/clinica/clinica-de-nutritie-kilostop

| onasis1961 a răspuns:

Câţi ani ai+ ce înnălţime şi ce greutate ai?

| Alin_6165 a răspuns:

Cat vrei sa slabesti?

| DNSK a răspuns:

Mananca sanatos.Consuma multe legume, fructe, combinate in orice fel. Renunta la dulciuri, bea multa apa sau ceaiuri neindulcite. Fa sport cat poti de mult si voila!