| Asuna a întrebat:

Vreau sa slabesc cat mai repede, si nu stiu cum! Nu vreau sa iau pastile fiindca sunt scumpe si nici nu prea merg si nici dietele nu ma prea incanta, asa ca vreau sa fac execitii oricat de grele ar fi vreau sa slabesc dar problema mea este ca nu stiu ce exercitii m-ar putea ajuta sa slabesc.( vreau sa slabesc in zona burtii si la picioare ). Daca imi puteti recomanda ar fi super si sa imi spuneti in cat timp as putea slabi!

Răspuns Câştigător
| Adrianageorgiana a răspuns:

Sportul.Ce.a mai buna solutie...Iti faci un program de alergat, mananci mai putine calorii, dulciuri happy

3 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

Http://www.getfit.ro/......domen.html
depinde cat de intens si cat de des faci exercitiile alea...frumusetea doare :*

| sNoWbloW a răspuns:

Sport, fotbal, inot, sala si incearca sa iti mai reduci din mancarea de zi cu zi, si sa incerci sa mananci cat mai sanatos!