| Anca_2558 a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent...Ma doare capul, am nasul infundat si im curge non-stop(de parca asi avea robinet in loc de nas) si ma doare spatele rau de tot. Va rog ajutati-ma dau funda! Scuzati categoria.oh go on

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o viroza. Fervex potrivit varstei tale (adult sau copil), vitamina C, 3 litri de lichide si cam atat

2 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Ai putea sa ai sinuzita.consulta un medic