| BiancaStoran a întrebat:

FUNDA, dimineata, cand ma trezesc imi curge nasul, DE CE? Nu numai cand ma trezesc, cand stau in pat, cateodata si seara, cand nu stau in pat dar stau cu capul pe o parte a fotoliului si pe cealalta parte cu picioarele, si foarte rar chiar si in timpul zilei(cand stau in apartamentul meu), daca stau la bunica mea ies la aer si in 2-5 ore nu mai imi este infundat nasul, am aceasta problema din iarna, de ce? Scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la medic de ce nu mergi? Are loc toaletarea bronhiilor prin eliminarea mucusului.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la timpul rece dar cand iti curge doar noaptea?

| BiancaStoran explică:

Daca beau suc imediat imi vine sa tusesc pentru ca am mucus in gat,mi se mai intampla cand beau parasinus.O sa ma duc peste catva timp la medic,si nu fumez sunt copil si urasc fumul de tigara cateodata, toata ziua stau in el, cu 2 parinti fumatori...

| BiancaStoran explică:

Nu doar noaptea, cand stau culcata.