| Anonima91837 a întrebat:

am nevoie de un sfat
ce tip de alimente ar trebui sa mananc pe langa exercitii ca sa pot creste in inaltime? macar ca intr o luna sa cresc 2 cm daca se poate
multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti creste 2 cm intr-o luna.
Si parul tau creste doar 1 cm intr-o luna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt alimente care să favorizeze creșterea.