| Curtasu_Gabi_1991 a întrebat:

Niste Alimente/Exercitii in cat sa cresc in inaltime, am 1, 67 la 15 ani, macar 1, 85 sa ajung sho. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă natura să-și urmeze cursul, nu o forța (pe lână faptul că nu prea ai succes in intenția asta)

| qieiqpalz a răspuns:

Nu exista

Răspuns utilizator avertizat
| NorNegru a răspuns:

Salut! Trebuie să accepți faptul că, in funcție de cât ești programat genetic, atât crești. Creșterea în înălțime nu poate fi influențată de absolut niciun factor extern.

| NUpotiSaintelegi a răspuns:

Foloseste aparatul ala de tortu. Adica de inaltat! Legi mainile de o parte, picioarele de o parte si invarti de manivela, MERGE GARANTAT!