| hgfgcuhfcuj a întrebat:

BUNA TPU! am o curiozitate exista cineva pe lumea asta fara cosuri, mentionez ca nu mia-u aparut nici unul pana acum si am 15 ani este posibil sa imi apara? cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxLoVeLovE a răspuns:

Depinde de fiecare... Unora le apar mai devreme altora mai tarziu. totusi o sa ai cosuri fiindca asa e constructia umana sunt prsoane care si la 30 de ani au cosuri si ca sa iti raspund la intrebare : da iti vor aprea dar nu o mie peste noapte cate 1-2. Sper ca te-am ajutat!; D

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Da, este posibil să îţi apară DEOARECE adolescenţa este perioada când asemenea probleme încep să apară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu prea aveam pe la 15 ani cosuri, mai imi iesea cate unul doua din cand in cand, dar acum la 16 am ceva mai multe mai ales pe langa nas imi iesi din alea negre, sau mai ies prin ureche, pana mea. Deci s-ar putea sa-ti iasa si tie desi iti doresc sa iti ramana tenul curat toata viata:*

| maria33 a răspuns:

Sunt 2 variante.
Ori este in genetica ta sa nu ai cosuri, si daca e asa o poti intreba pe mama ta daca a avut cand era tanara, ori iti vor aparea mai tarziu, pana la 18-19 ani mai ai timp.

| hgfgcuhfcuj explică (pentru maria33):

BUNA MARIA! pai mama mea nu a avut in adolescenta cosuri... poate ai dreptate poate asa este genetica mea oricum multumesc pentru raspuns te pup! :*