| AddeAndre14 a întrebat:

Am o curiozitate. La inceputul pubertatii sanii cresc rapid dar dupa se opresc sau continua dar nu se observa? Nu stiu daca m-am facut inteleasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Odata cu tine vor creste si ei. Va veni o vreme insa cand tu nu mai cresti in inaltime, dar ei vor creste in volum!

| Rainmaker a răspuns:

Dupa oprirea procesului tau fiziologic de crestere se va opri si cresterea sanilor.Modificari serioase in dimensiunile lor se vor inregistra atunci cand vei ramane insarcinata si dupa, cand va trebui sa alaptezi.
Si daca imi mai accepti un sfat (din experienta), de vrei sa ai sanii frumosi pentru o perioada indelungata de timp, poarta sutien numai atunci cand este neaparata nevoie (nicidecum pe acasa).