| Sandor12921 a întrebat:

am o durere in zona intima, mai exact in zona anusului si as vrea sa merg la urolog, doar ca imi e rusine, ce imi va face acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi intai la medicul de familie care-ti va da trimitere unde trebuie. S-ar putea sa ai hemoroizi. Nu este nici o rusine. Pentru asta este medicul si te asigur ca nu esti primul la care se uita in fund.

| Samariteanul a răspuns:

O sa te sterilizezelaughing...ce altceva sa-ti faca? O sa te intrebe unde te doare, de cand si dupa o sa te verifice si poate iti da medicamentatie(poate).Sa nu ne spui cum a fostlaughing

| NRazvan a răspuns:

O sa fiu sincer cu tine. Exista mari sanse sa-ti bage degetul in fund sa-ti controleze prostata. Cam asta e cel mai naspa sad Sa defrisezi padurea si du-te cat mai repede, cu sanatatea nu te joci.