| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema putin mai delicata: de ceva timp mi-a aparut un fel de buba in zona intima( nu cred ca e vreun bts pentru ca nu am intrentinut relatii sexuale) si ideea este ca as vrea sa merg la medic, i-am spus tatalui si mamei despre asta dar ei nu considera ca ar trebui sa merg la doctor, numai ca pe mine ma ingrijoreaza situatia totusi.
Intrebarea este, daca ar fi sa platesc o consultatie la ce medic sa merg: urolog sau dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Du-te la medical de familie. explica-i situatia si-ti da el/ea trimitere unde se cuvine mai bine happy