| Mirela67 a întrebat:

Buna,TPU!
Am o intrebare...
De ce ma doare mana dreapta la incheietura cand ma sprijin pe ea, de exemplu cand fac flotari, imping ceva, aveti idee cumva ce ar putea fi?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

O usoara intindere. Lucreaza cu pauze...

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Fac sala de ceva timp si sunt obisnuit cu impinsul in general. De obicei cand imi apar dureri de articulatii, spre exemplu la incheietura. pur si simplu iau o pauza de 2-3 zile in ce tine de folosirea incheieturii (''pauza'' ca tot gasesc eu ceva sa fac la sala, un abdomen, niste picioare, ceva; D). Dupa care, cand revin din ''pauza'', am grija sa incalzesc foarte bine incheieturile.

| UrechiusaMircea a răspuns:

Pentru ca ai dr prea multa laba