| TanaseAnaMaria a întrebat:

Am o intrebare mai intima cand raspundeti vreau răspunsuri serioase.:Când fac treaba mica ma doare sub stomac. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Probabil ți - ai făcut un obicei să te duci in ultima clipă la toaletă. Ceea ce nu e bine.
Oricum du-te la medicul de familie neaparat. Nu e de joacă.

| Mario76 a răspuns:

Cel mai corect este sa mergi urgent la medicul de familie. Set de analize, mai ales sumar de urina, ecografie abdominala, mai ales vezica si rinichii, bilet de trimitere la urolog. Infectiile urinare netratate corect, dau complicatii. Nu neglija!