| anonim11xx a întrebat:

Buna TPU ...sunt baiat si am o mica problema, cum as putea sa ma epilez pe fund? Pare intrebare de gay laughing) dar treaba e ca e cam foarte mare parul si e si mai mare intre fese ...raspunsuri serioase sper, funda

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lama, crema, ceara, si putina indemanare

| claaau a răspuns:

Te duci la dm, langa ceara pentru epilat gasesti crema depilatoare Farmec, costa 10 lei. O aplici dupa ce citesti instructiunile de folosire si ai liniste o vreme.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as recomanda sa folosesti o masina de tuns sau un trimmer. De asemenea cele mai bune rezultate le poti obtine folosind crema depilatoare Weet. Le-ai putea folosi si combinate cele 2 solutii indicate. Multa sanatate.

| Doub a răspuns:

Foloseşte maşina de tuns iarbaaaa.
Baftă. ♥♥

| anonim11xx explică (pentru Doub):

Waaiii mersi! asta e raspunsul castigator

| Oana92 a răspuns:

Cu ceara e cel mai simplu. De preferat sa mergi la cineva care se pricepe...

| SimonaSimona01 a răspuns:

Poti folosi crema epilatoare, o gasesti in farmacii, super-market. Poti folosi big dar iti va creste repede.