| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU,Am o întrebare,Dacă simt fluturii in stomac când ma gândesc ca as fi bisexual, sunt bisexual? Când ma gândesc la băieți simt fluturi in stomac sau simt ceva în stomac, dar nu sunt deloc atras de băieți, nu ma atrage nimic la ei și nici nu mi se scoala.Sunt atras numai de femei.Va rog vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu esti bisexual. Esti doar tanar si cu sistemul hormonal si mintea inca in formare.
Nu-i asculta pe astia care zic ca esti un bisexual/homosexual dubios doar fiindca hormonii tăi dău o eroare din cand in cand.

| noname123123 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Huh,mulțumesc pentru răspuns, sunt mai bine acum.

2 răspunsuri:
| inflicted a răspuns:

O sa iti dai seama in timp.