| MilkaOreo a întrebat:

Bună, TPU. am o întrebare...
o prietenă foarte bună a făcut sex cu prietenul ei și nu s-au protejat mereu. și ea se teme că ar putea fi însărcinată. a fost la doctor, dar.i-a zis că are doar o infecție urinară. totuși, nu a avut menstruație de 5 luni.
acum întrebarea mea este : infecția urinară poate afecta într-un fel sau altul menstruația?
dau fundiță!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu, aia si-a facut-o cu mana ei cand s-a masturbat si nu s-a spalat pe maini sau in alta ocazie cand a facut la wc nevoia.