| Safire17 a întrebat:

Am o mare problema. Ma doare osul de la picior, numit 'oul-piciorului' cand apas. Si tot simt acolo ca chioraie ceva acolo, k si cum cineva m-ar apasa acolo pe vena...Mi-a aparut aceasta chioraiala numai azi-dimineata si mi-a trecut, apoi m-a 'apucat' acum. Ce pot sa am? Ce e de facut? E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Faci sport? Daca da atunci ar trebui sa nu sari ca poate ai calcat rau, mi s-a intamplat...Dar in nici-un caz cancer de oaselaughing trebuie doar sa nu sari tare sau sa dai din picior. Daca ai nelamuriri du-te putin la doctor ca rezolva el problema.Nu te speria! Nu-i grav...

3 răspunsuri:
| Safire17 explică:

Doamne, m-a durut si pe mine putin, cum sa am cancer? Nu de asta se punea problema.

| Safire17 explică:

Multumesc, Alex.

| grgdlk a răspuns:

Ai cancer de oasesad