| dariutzza09 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare, ceva timp mai inainte am avut o infectie urinara ...am fost la doctor si am luat cele mai bune pastile ( Acid Nalixid ). Dupa ce mi-am terminat tratamentul inca ma mai putin, dar am zis ca poate in timp trece. Problema este ca acuma inca ma ustura si mi-a aparut ca o vena umflata pe spatele penisului. Eu o sa ma duc imediat la doctor peste 3 zile, cand parintii mei se vor intoarce, dar vreau sa astiu daca este ceva grav! Aceea vena nu ma doare daca apas pe ea, dar imi este tare frica sa nu fie vorba de un blocaj renal, as vrea sa ma lamuriti mai mult despre blocajul renal! As vrea tare mult sa raspunda cei care stiu si cei care au mai trecut prin asa ceva!

Răspuns Câştigător
| unarab40 a răspuns:

Blocajul renal nu se vede din afara,,, dureri da, dar nu pot so vezi,,, tratamentul trebuie copletat cu ciprofloxacin de doua ori pe zi,,,, sanatate pentru 10 zile

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

"dariutzza09 intreaba:"
+
"spatele penisului"

Despre ce sex vorbim? Sau pentru cine pui intrebarea?

| dariutzza09 explică (pentru grab):

Sex Masculin!

| grab a răspuns (pentru dariutzza09):

Atunci succes!
Urologie! happy

| SunnyDay88 a răspuns:

Ti-ar fi trecut cu un antibiotic usor.
du-te din nou la medic si daca el nu se pricepe la asa ceva cere o trimitere la urologie sau dermato.