| RosseRosse a întrebat:

Am o mare problema sad Vreau sa slabesc foarte repede. M-am ingrasat mult si brusc deoarece inainte faceam sport de perfomanta si eram obisnuita sa mananc seara dupa antrenament si nu se depunea fiindca facem sport. Dar acum nu mai fac si nu stiu cum sa slabesc urgent (mai ales la picioare mai sus de genunchi + brate si solduri). Nu mai suport cum arat, hainele imi stau urat tot. Nu mai pot! Ajutati-ma cu cea mai drastica dieta dar sa si functioneze. Mentionez ca am 1.62 si am 69 de kg si as vrea sa slabesc mai 13 kg + fara vergeturi + celulita. Dau funda la cel mai bun raspuns! O zi buna :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EllaMazerschi a răspuns:

Nu incerca nici o dieta! ...Iti recomand o sala de fitness sau aerobic..va da rezultate

| Turcanu_Daniela_1992 a răspuns:

Dieta dukan ....chiar ajuta daca o tii cauta pe google si o gasesti dar e foarte lungaaa dar cu folos!