| Lauraaaa14 a întrebat:

Am o mica intrebare, in aceste momente este a 2-a oara cand imi vine menstruatia ( prima oara cand mi-a venit a fost pe 2 noiembrie ). Acum eu am o mica nelamurire, ca nu prea m-am obisnuit cu chestia asta, luna viitoare ( decembrie ) plec la munte in ajun de Craciun, pe 24 pana pe 27. Pe 26 sau 27 ( in mare parte 26 ) o sa merg la o piscina din asta acoperita. Problema este ca o sa-mi vina menstruatia atunci? Adica mie acum de exemplu cand a venit a 2-a oara a venit pe 28 ( pe la ora 00:30, nu dormeam atunci, n-aveam stare ), si vreau sa stiu daca ar putea sa vina chiar atat de devreme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi ştii exact când îţi va veni menstruaţia în decembrie sad

Acum, spre exemplu, ţi-a venit la 26 de zile; dacă următorul CM va fi tot de 26 de zile, atunci menstra ar trebui să-ţi vină în 24 decembrie happy

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Pare sa vina la 26 de zile. Mi-e teama ca o sa o ai exact atunci cand nu o vrei (23-24).

| Ionescu_Ion_1963 a răspuns:

Cumpara-ti "Cupa Menstruala"