| Păpușica_2939 a întrebat:

Am o prietena care s-a imbolnavit a 3 oara intr-o luna. Ea aceia care a avut imunitatea mereu puternica, acum e bolnava. Mereu imi spunea mie ca-s friguroasa si ca ma imbolnavesc repede. Si eu am fost bolnava dar in 3 zile m-am pus pe picioare (ptiu ptiu ptiu). Mentionez ca are o pisica, printre altele mi-a spus ca pisica a avut purici.
Poate fi pisica cauza imbolnavirii?
Intreb deoarece vreau sa imi cumpari si eu o pisica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o treaba pisica cu boala. Ar trebui sa isi cumpere de la farmacie vitamine si eventual pentru pisica un praf contra puricilor.

| mihamihaela1234 a răspuns:

Ce legatura sa aiba pisica cu boala prietenei tale?batting eyelashes

| Păpușica_2939 explică:

M-am gindit la faputl, ca daca a avut pisica purici, imunitatea sa slabit. Nu stiu exact cauza, de aceia va intreb?