| SlymOvy a întrebat:

Am o problema. Am o infectie urinara sau nu stiu exact ce este si e urat mirositoare. Nu este din cauza igienei pentru ca am o igiena corespunzatoare si am luat si tot felul de medicamete uractiv si altele si chiar si antibiotice (zanocin ) si ceaiuri si tot degeaba. Poate sa imi sugereze cineva ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cea mai buna sugestie e sa te adresezi medicului de familie ori sa faci o analiza la urina..asa poti depista ce ai si vei face un tratament corespunzator, nu mai lua antibiotice dupa ureche ca iti poate dauna, poate ai si o infectie vaginala, deci parerea unui medic conteaza enorm
O zi frumoasa sa aihappy