| Daniela_Luissa_1993 a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor putin..am o problema pe care nu mai stiu cum sa o rezolv desi am fost la "n" doctori...am o durere la uretreza cu intepaturi dar atunci cand urinez nu simt absolut nimic.mi-am facut analize dar nu am nicio infectie urinara..am fost si la ginecologie unde ma gasise cu gardnerella facuta de la antibiotice..am luat metronidazol si mi-au trecut secretiile acelea neplacute.dar mi-a ramas aceasta durere la uretra(clitoris) si nu stiu care ar putea fi cauza..nu cred ca este vorba despre ceva sexual pentru ca nu am inca viata sexuala si la vagin nu simt nimic. daca ma poate ajuta cineva cu un sfat, e bine-venit. daca nu stiti va rog sa nu raspundeti aiurea! fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cristian_Belcescu_1986 a răspuns:

Sa nu-ti fi patruns vreun firicel de nisip si te-a zgariat in interior si de aceea te ustura trece de la sine mai greu sau daca nu ia niste vitamine sa se refaca mai repede...

| Daniela_Luissa_1993 explică (pentru Cristian_Belcescu_1986):

Pai am niste nisip la rinichi.dar problema asta o am de appe 2 ani si nu mi-a trecut nici acum..nu stiu de la ce e si ce sa mai fac sad

| Cristian_Belcescu_1986 a răspuns (pentru Daniela_Luissa_1993):

Ce zic eu si ce intelegi tu. ce treaba are rinichiu cu. poate nu ai purtat lenjerie intima si ti-au intrat impuritati acolo! igiena maxima si iti v-a trece.

| Daniela_Luissa_1993 explică (pentru Cristian_Belcescu_1986):

Da sa stii ca am umblat in fundul gol si nu m-am spalat niciodata! hai lasa-ma ca n-ai inteles nimic si nu stii! in concluzie, cum am spus si in intrebare, daca nu stii, nu te bagaaa!