| m3na a întrebat:

Eu am o mare problema de aproximativ 6luni ma doare ff rau piciorul drept, tin sa mentionez ca inainte de picior ma durea si ma doare spatele.am facut sport de performanta timp de 5ani(handbal)am fost portar si am 22ani pentru a va oferi mai multe detalii. Durerea de la picior este insuportabila, insa exista si zile cand nu ma doare, cand sunt in autobuz si nu am unde sa imi intind piciorul nu mai pot de durere.plus ca, daca stau foarte mult in picoare ma doare, oare este de la spate? am facut radiografie la spate si mi-a zis ca nu am nimic, din punt de vedere al oaselor, mi s a recomandat sa fac RMN-UL, insa nu stiu cum sa procedez, sa fac doar la spate? sau picior si spate? costa insa foarte mult rmn ca il faceam pana acum.Probleme cu spatele am de 2ani daca nu ma insel
Am nevoie de un sfat.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| razvadubu a răspuns:

Te-ai ranit in timpul antrenamentelor sau ai facut intindere sau prea mult efort.