| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma tot deranjeaza straight face crying Uneori Imi vine solmul dintr-o data.Dar imi vine un somn de ala mare parca nici ochii nu ii mai pot tine deschisi. Nu stiu de ce dar in fiecare noapte ma culc bine fara probleme. Mentionez ca uneori ma culc intre orele 19:40 - 20 : 20 si ma trezesc in timpul saptamanii la ora 6 :30 si in weekend pe la 9 : 33 Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Ai putea macar sa ne dai niste detalii... daca ai 13-14 ani exista niste motive, daca ai 60-70 ani exista alte motive...

| AcadeauaRozaliee a răspuns:

Oboseala...lipsa de calciu...depinde acum

| mongolo a răspuns:

Asa am patit si eu.Cred ca o cauza ar fi vremea sau alimentatia proasta. Funda?