| ClownFish a întrebat:

Am o problema cu cosurile, pe o perioada scurta de timp am scapat de ele si am fost super happy(yeee), acum iar mi-au aparut si nu mai stiu ce sa fac pentru a scapa de ele va rog dati-mi niste sfaturi am mare nevoie. Funda+vot pentru cel mai bun raspuns si cel mai folositor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sweetlavinutza a răspuns:

Mergi la dermato.e cel mai sigur

3 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Referitor la raspunsul lui Byaaa...cum se numeste crema?

eu am folosit Cutaden...eh merge...da am folosit si Clean and Clear si o fost mai bun

| ByasiAtat a răspuns:

Buna! Sa stii ca exista o krema antiakneika nu este peste 10 lei si o gasesti la farmacie! Este fb eu ma dau cu ea in doua trei zile iti vor disparea! Eu asa fac! fundita?

| lauraaaaa a răspuns:

Si eu am avut probleme cu cosurile.am fost la farmacie si n-am rezolvat nimic. dupa care, intr-o zi am fost la un supermarket si mi-am cumparat crema de la Garnier.m-a ajutat foarte mult.acum nu mai am nimic. Sper sa-ti fie de folos! aa.si sa nu uit: Poti lua si de la L'oreal ca sunt si mai bune(pentru. cosuri, puncte negre, ingrijirea tenului).