| Andr3yCzz a întrebat:

Imi puteti spune niste metode rapide de a scapa de Cosurile de pe fata? sad Am aceasta problema de mult timp si nu stiu cum sa scap de ea!
Creme sau orice! Cel mai bun raspuns primeste Fundita! happy Ms All

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Essence a răspuns:

Eu folosesc Zinerit.
Il gasesti in farmacie la un pret destul de accesibil.
Este foarte eficient.
Efectul este foarte rapid. In cateva zile usuca cosurile si previne aparitia acestora.
Modul de preparare al produsului(este si publere si lichid) il gasesti in instructiuni.

take care.
happy

4 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Incearca si cu praf de argila, gasesti la farmacii

| ExpoLOGO a răspuns:

Cea mai buna metoda de a scapa de cosurile de pe fata, este sa consulti un medic dermatolog, fara intarzaiere, astfel vei scapa de ele definitiv.

Merci de fundita,

succes!

| tyger a răspuns:

Renunta sa mananci dulciuri, prajeli, grasimi, paste fainoase. si o sa vezi diferenta