| ioanapantea a întrebat:

am o problema. De cateva zile tot imi apar pe maini si pe picioare niste bubite rosii si cateodata ma mancanca si mai apar cateva si pe spate. Si mai mult imi apar seara si dimineata. SI am fost la medicul de familie, mi-a dat niste pastile si o lotiune dar nu mi-a trecut. Ce pot fi, si de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BlaBlaa a răspuns:

S-ar putea sa te piste un tantar, am patit-o si eu. era foarte mic si ziua nu il vedeam oricum, doar ca ma chinuia noaptea si dimineatahee hee