| DanielaMe a întrebat:

Am o problema de sanatate. cred eu.
Am pofta de mancare dar dupa ce mananc parca tot imi e foame, devin din ce in ce mai palida, am niste cearcane destul de frumoase ( desi dorm mult ), nu prea mai suport galagia si hoinaresc noaptea (!?). Dar una mai ingrozitoare este faptul ca, oricat asi dormi sunt somnoroasa, ma impiedic de orice. Ce pot face sa niu mai. vie, sa zicem asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

S'ar putea sa fi stresata! nu vreau sa te speriu dar am vazut un caz la Tv tot asa zicea ca era unu ce nu suporta galagia si dormea mult! Si zicea ca a fost la un control general sa vada ce se intampla cu el ca era fara vlaga si i-a gasit ca are meningita (doamne fereste nu vreau sa te speriu). Asa ca eu ti-as spune totusi sa mergi la un control sa vezi ce ai!winking SUCCES!

| SkyZoOo a răspuns (pentru paaauul):

Cam ceva de genul vroiam sa-i spun si eu paulwinking

| DanielaMe explică (pentru SkyZoOo):

Sigur... Daca spuneai asta o puneai aici, nu imi dadeai ID, cum ai raspuns si altor intrebari straight face.

3 răspunsuri:
| SkyZoOo a răspuns:

Deci da-mi add la florynel.nike_mafia si te voi ajuta :* frumoaso:*