| dede191 a întrebat:

am o problema de un an si ceva. Tot imi pocneste genunchiul cand merg, cand alerg (fac handball). Am fost la vreo 3 doctori; primul mi, o zis ca trebuie sa ma operez de menisc, al doilea mi. o zis ca nu am nimica, si al treilea mi. o zis ca am ceva la ligamente si se poate agravaa(fizioterapie un chin pentru mineee!) mai ales ca trebuie sa iau pauza la handball si nu imi place deloc, de cateva zile aprox 4. o inceput sa ma doara ca naiba si imi e frica... ca se poate agrava, eu alerg in fiecare seara si ma doare ca dracu! sad. please help! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Poti folosi Forever Freedom este o bautura, care ajuta articulatiile sa functioneze este folosita si de sportivii de performanta http://forever-aloe-vera.eu/produs/29 si Active HA, care determina sinteza acidului hialuronic, necesar articulatiilor http://forever-aloe-vera.eu/produs/180 Produsele nu sunt medicamente si nu au rectii adverse

| SpaNu88 a răspuns:

Incearca glucosamina, se gaseste la farmacie sub forma de pastile sau unguent

| darkhell217 a răspuns:

Si mie imi pocneste genunchiu,chiar si coatele,doar ca nu ma doare cand se intampla asta, poate nu ai decat o lipsa de calciu, ar trebui sa te consulte un mediac specialist in asa ceva
bafta!

| cess a răspuns:

Trece cu Fastum Gel, incearca si vei vedea :*

| adych a răspuns:

Tatal meu avea o problema asemanatoare iar doctorul ia prescris un medicament pe baza de cartilaj de rechin, imi pare rau dar nu mai stiu cum se numeste pentru ca s-a intamplat in urma cu multi ani in urma.