| FlorinFlorinF a întrebat:

am o problema, de vreo doua-trei zile mi-a aparut o mica galma in zona cu probleme, mai exact pe ou stang, culoarea acelei galme nu e diferita de restul pielii, la atingere e un pic dureroasa in schimb e ok, ce credeti ca e? IMI CER SCUZE PENTRU LIMBAJU NEADECVAT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| andrei88u a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog. Poate sa fie hidrocel sau varicocel( un fel de varice la testicul). Pot fi insa si altele dar nu are rost sa te speriii de acea trebuie sa faci un consult de specialitate. Baftawinking

| ReiVaN a răspuns:

Mai bine te duci la doctor...sa n`ai ceva

| EdiT a răspuns:

ăăăă Nu există medic pe acolo pe unde stai tu?

| FlorinFlorinF explică:

EdiT stau in buc, si spre fericirea mea, mi-a disparut galma ca prin minune big grin