| anonim_4396 a întrebat:

Am o galma de dimensiune mica la sfarcul drept. nu e dureroasa la atingere...ma poate ajuta cineva? ce e?

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Creste alt sfarc.
lasand gluma la o parte, la doctor!

| tuGatita a răspuns:

Poate fi din cauza unei dereglari hormonale. se intampla multora si trece de la sine in max 2 saptamani. dar mergi la medicul de familie sa vezi ce zice el...nah.poate ai ceva mai grav. si el va decide daca te trimite mai departe la ginecolog sau nu. nu cred ca ai ceva grav dar mergi la doctor, chiar te rog sa te duci sa nu ai vreun nodul canceros. sanatate!