| anonim_4396 a întrebat:

am o problema destul de naspa si ciudata in acelasi timp. In vacanta mi-am cam stricat orele de somn, in vacanta ma culcam destul de tarziu de cele mai multe ori la 3, 3 si, si ma trezeam la 12+) ma rog nu cred ca sunt singurul care a facut asta, dar acum nu prea pot dormi, ma bag in pat la 11 si adorm la 2/3, saptamana aceasta chiar n-am dormit 2 nopti si faza este ca am scoala la 8, problema e ca de duminica noapte cand aveam insomnii m-am gandit ca daca nu o sa mai pot dormi vreodata si mereu cand ma pun in pat ma gandesc la asta, incerc sa schimb subiectul, dar tot la asta ajung. Aseara am dormit la bunicii mei si mi-a dat bunica mea niste pastilute pentru liniste si am adormit de la 11 pana la 10, ma simt mult mai bine acum, dar tot sunt cu gandul la faptul ca diseara nu pot dormi...
I s-a mai intamplat cuiva chestia asta?, adica sa iti fie frica, ca, nu poi dormilaughing stiu e ciudat, dar chiar am nevoie mare de ajutor. Va rog mult, ajutati-ma sa scap de problema asta. Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoscovanaSexy a răspuns:

Inveti dimineata sau dupa-masa?

| Dariuspopa a răspuns:

Dimineata.