| SunSetNow a întrebat:

Buna TPU.Am o problema, este destul de mare.De cand eram mai mica mi-au aparut niste bubite pe picioare si pe unele le-am cam jupit.Acum mi-au ramas semne iar bubele celelalte nu se mai duc.Ce sa fac? Dar va rog fara creme de cumparat si chestii de astea, as vrea ceva natural daca se poate.Multumesc. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Deci, SINGURUL meu sfat este sa mergi la medic. este singurul care iti poate spune cu exactitate ce ai. ca acum poate fiecare sa isi dea cu parerea si tie sa ti se agraveze in timp ce incerci nu stiu ce tratament ce ti l-a spus x sau y. mergi la medicul de familie sa iti dea trimitere la dermatolog. poate chiar ai problema ce se rezolva usor! bafta!

1 răspuns:
| CamiiBăă a răspuns:

Cel mai bine te duci la medic.