| 1510anamaria a întrebat:

am o problema: ieri mi-a intrat un corp strain in ochi si am reusit sa-l scot dupa multe incercari. acum ochiul meu e umflat rau si nu stiu daca ma pot duce la scoalasad ce imi recomandati? a-ti mai patit asa ceva? ce v-au dat parintii vostrii ca nici mama nu stie ce sa-mi facacrying ajutati-ma va roog! FUNDA CARE RASPUNS IMI VA FI DE FOLOS! kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Du-te rapid la oftalmologie. http://www.i-medic.ro/......ul-ochilor

| ღClauuღ a răspuns:

Pai eu zic sa nu te duci la scoala, si sa te duci cu mama ta la un medic, trebuie sa te duci mai repede caci se poate infecta de la toti microbii din aer.

| Iron3 a răspuns:

Citeste aici:http://forum.romedic.ro/prod/ochi_umflat_024814.html
Poate iti va fi de folos.
Multa sanatate.

| Iron3 a răspuns (pentru Iron3):

Sau scrie pe google "ochi umflat"