| alexile a întrebat:

Am o problema!
Imi cresc sanii de la 10 ani! Acum am aproape 12 Si mama mea cumparat o bustiera anul acesta cam aproximativ acum 5 luni, insa, ce sa vezi, am pierdut-o, dar a fost foarte greu sa îi zic mamei sa imi cumpere! Iar acum ce sa fac sa ii zic iarasi sa imi cumpere alta pentru ca sunt cu capul in nori! Off!
Si chiar am nevoie de bustiera nu ma simt bine fara bustiera si nu stiu ce sa fac, sincer. Am niste bani stransi pentru o bustiera sa imi cumpar singura doar ca sunt la tara si cred ca anul viitor vom merge din nou la oras, dar nu voi putea astepta, as merge sa imi cumpar singura, dar nu ma lasa sa merg in oras de una singura, ca zice ca ma fura altii ^_^!
In fine vreun sfat, va rog?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Momentan acum nu ai de ce sa iti fie "rusine", e iarna si oricum te imbraci mai gros, nu se vede nimic, nu te stresa. Cand vei ajunge la oras iti recomand sa iti o bustiera elastica, care sa nu te stranga prea tare, si fara burete.