| denisamihaela a întrebat:

Am o problema. M-am trezit aseara la ora 3 din somn din cauza unor dureri in partea stanga jos a abdomenului. Am luat Nospa Forte si mi-a trecut durerea. Acum iar incepe aceeasi durere, mai mult ca o zvagnire in aceeași zona, continuand si in spate. Credeam ca a fost ceva de moment dar ma simt din ce in ce mai rau. Ce sa fac? De la ce credeți ca este durerea si cum pot sa scap de ea?
Mentionez ca alte simptome in afara durerii mentionate nu am. Va rog sa ma ajutați! Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ovarele sau rinichii...
Du-te la medic daca persista durerea medicul de familie va sti ce sa iti faca

Răspuns utilizator avertizat
| CristianaMaria a răspuns:

Doamne...apendicita e in partea dreapta nu stanga.probabil ai ceva la ovar, mergi la ginecolog daca nu devine crtica situatia