| Matei4 a întrebat:

Am o problema. Maine ma duc sa fac operatia de fimoza si mi-e frica sa nu imi trebuiasca circumcizie, pentru ca capul penisului meu este ff sensibil(chiar cand il ating ma doare) este normal? Ce pot sa fac in privinta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In timp trece, nu ai de ce sa iti faci griji.

| Donsavas a răspuns:

O sa te anestezieze local si n ai sa simti absolut nimic.

| Matei4 explică:

Foarte ok, nu a durut deloc, anestezie totala

| horsecri2000 a răspuns:

Salut
ai facut operatia?
a durut?
ce anestezie ai folosit?