| Ex89 a întrebat:

am o problema medicala, nu stiu din ce cauza dupa ce lucrez si mai ales atunci cand ma aplec mai des incepe sa ma doara partea dreapta a copsei, ma doare foarte tare mai ales cand umblu, simt o durere intepata...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Du-te la un medic ortoped.

| zurick a răspuns:

Du-te la doctor și nu mai îndura ca proasta de mine o durere de aproape 2 ani pe care o ascund! El va sti ce si cum sa-ti recomande.Bafta!

| Alexandru_Andreea_1992 a răspuns:

In principal depinde unde lucrezi,
posibil ca ai facut febra musculara
sau cine stie.