| anonymoussssssssssssss a întrebat:

Am o problema.
Pe mine m-a muscat ceva ( nu stiu ce ) si mi s-a umflat o portiune destul de mare in jurul muscaturii ( la cot ) mi-am tot dat cu Mibazon pe acel loc si mi-a disparut, dar dupa 1 saptamana mi-a aparut din nou..acum mi-a iesit in evidenta o vena de la acel loc pornind in sus
Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Ba ce copil. Daca n-ai habar, de ce tastezi aiurea? Sa te bagi si tu in seama?

| Cosmin_Obretin_2000 a răspuns:

Te-a muscat de cur? si a durut foarte rau?
WOW inseamna ca o sa mori laughing))

| presus a răspuns (pentru Cosmin_Obretin_2000):

Altul. Ma doare rasul de la atata burta. laughing)