| miricutza a întrebat:

Am si eu o problema m-a muscat ceva de deget, genunchi, cot si s-a umflat destul de rau! nu ma doare! care este solutia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Probabil ca ai facut alergie de la muscatura, incerca un antialergic (claritin sau peritol) si comprese reci... daca continua fuga la medic

4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Imi pare rau ca ai asemenea probleme, cred ca cel mai bine este sa consulti un medic sau saa mergo la cel mai apropiat cabinet medical din zona unde stai si numai ei pot fi in masutra sa iti dea sfaturile cele mai bune... daca nu ai in zona nici un asemaena cabinet si la farmacie mai poti obtine un sfat competent! multa sanatate, si sper sa nu fie ceva grav, Lucien

auran
| auran a răspuns:

Mergi la medic, poti fi alergic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medic. "Ceva" poate fi tantar, dar poate fi si vipera.

| miricutza explică:

Ok multumesc mult am apelat la o crema din china ceva din tigru nu stiu... in fine si compresa... si s-a desumflat!