| Skyfest a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema,sau nu stiu daca e problema.
Deci,nu stiu cum sa explic clar,dar cand imi apas maxilarul,gen imi apas dintii de jos cu cei de sus,din urechea stinga se aude un fel de aer sa zic asa.
Gen cand fac asta,in urechea stinga zici ca iese ceva aer, de fie data cand repet.
Am observat asta cand mincam, iar din ureacha stinga se auzea un fel de aer.
Ce naiba poate sa fie asta? Nu ma doare deloc urechea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la orl pana nu se agraveaza si mai rau

| Dorofteiu a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa mergi la un medic. Aceasta situatie poate fi mai grava sau neingrijiratoare.