| LowWw a întrebat:

am observat de cateva zile ca am o problema cu boxele si cu castile, nu se aude clar sau mai explicit se aude cu "baraituri" si am crezut prima data ca e de la boxe/casti, am luat niste boxe da la un prieten si tot asa raui se auzea.
Am instalat toate driverele audio posibile si tot asa se auzea.
Acuma de 5 minute am intrat pe trilulilu.ro si se auzea perfect.
Am intrat pe youtube.com si se auzea rau.

deci doar pe youtube.com se aude neclar, rau cu baraituri, de la ce poate fi aceasta problema?

toate siturile cu muzica merg perfect doar youtube nu mergecrying

Ajutorrr

suna ciudat dar asa e sad nici mie nu mi-a venit sa cred dar nahsad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

Poate e ceva de la Windows, încearcă să-l schimbi! Cheamă un programist care se pricepe!