| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... vara trecuta m-am ras din greseala in zona intima cu aparatul de ras al altcuiva...cred ca a fost de 2-3 ori maxim, iar dupa cateva luni, nu mai stiu sigur, am inceput sa am secretii vaginale apoase, deloc abundente, iar spre sfarsitul menstruatiei devin foarte abundente si un miros urat, uneori am si usturimi la urinare.
Credeti ca pot sa depistez ce am prin analiza la urina sau trebuie sa imi fac neaparat analiza la scurgerile vaginale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alinadianaaa a răspuns:

Posibil ca ai contactat o infectie, iti recomand sa consulti un ginecolog si sa iti faci testul pe lama a secretiilor.Nu e bine sa stai asa.